O nás

Jsme unikátním vzdělávacím zařízením firemního typu pro předškolní děti již od dvou let věku. Vzděláváme a vychováváme především děti zaměstnanců a studentů naší domovské univerzity. O celkem 60 dětí rozdělených do tří špičkově vybavených tříd a o jejich komplexní rozvoj se stará profesionální, erudovaný tým (odkaz na náš tým) šesti stálých a šesti externích, specializovaných pedagogů.

Díky významné podpoře ze strany VŠB – Technické univerzity Ostrava, statutárního města Ostrava a Evropského sociálního fondu realizujeme celou řadu nadstandardních aktivit, zaměřených na rozvoj dětí především po jazykové, polytechnické, výtvarné, pohybové a hudebně-dramatické stránce. Nově postavená budova školky společně s rozlehlou víceúčelovou zahradou je situována v samotném srdci kampusu, nachází se tedy ve velice klidné a bezpečné zóně. Navíc je velmi dobře dostupná z celého kampusu, ať již pěšky či autem.

Provoz školky byl slavnostně zahájen 2. září 2013 a záhy se díky kvalitě a rozsahu služeb, nadstandardnímu vybavení, spolupráci s mnoha dalšími subjekty a klientsky vstřícnému školnému zařadila mezi přední soukromé mateřské školy v celém kraji.