Sportovní aktivity v naší školce

27. 9. 2016 se zúčastníme spolu s dětmi charitativního běhu Technika Run. I letos pořádáme kurz plavání, lyžařský výcvik a sportovní průpravu v tělocvičně.

27. 9. 2016 od 14.30 hodin se zúčastníme s dětmi staršími tří let dětského běhu v rámci sportovního odpoledne TECHNIKA RUN. Start je u budovy C, délka běhu je 200 m. V cílové pásce budou na děti čekat medaile. Předpokládaný návrat do budovy školky je v 15.30 hod.

Plavání se v roce 2016/17 koná každou středu. Od září do ledna kurz navštěvují pokročilí. Noví zájemci z řad mladších dětí se mohou hlásit v jednotlivých třídách. Kurz pro ně bude probíhat od února do června 2017.

Týdenní lyžařský kurz bude realizován stejně jako v minulých letech organizací „Usměvavé lyžování“. Do lyžařské školy se mohou zapsat děti od 4 let věku. Informace k průběhu kurzu jsou umístěny na nástěnkách. Přihlásit se můžete v jednotlivých třídách do 29. 9. 2016.

Od 6. 10. 2016 bude opět každý čtvrtek ve spolupráci s KTV probíhat sportovní průprava dětí starších čtyř let v tělocvičně VŠB-TUO.