ŠKOLKA JE OTEVŘENA OD 4. 5. 2020

na základě Vašeho zájmu o umístění dětí rozhodl zřizovatel o znovu otevření školky od pondělí 4. 5. 2020.

Otevírací doba je vzhledem k nutnosti zorganizovat provoz a neslučovat oddělení upravena: od 7.30 do 16.30.

Konkrétně vzhledem k Vašim požadavkům:
zelené oddělení: 7.30 – 16.30;
žluté oddělení: 7.30 – 16.00;
modré oddělení: 7.30 – 16.00.

Budova bude otevřena od 7.20 hodin, děti budeme přebírat v jednotlivých odděleních od 7.30 hodin.

Strava je objednána v počtu podle Vašich závazných přihlášek. Jídelní lístek je umístěn v části „pro rodiče“. V případě, že budete mít zájem o umístění dítěte od jiného data (a nesdělili jste nám to), Vás žádáme o včasné vyrozumění na e-mail: vlasta.tobolikova@vsb.cz.

Pravidla pro provoz vzhledem k situaci Vám byla zaslána e-mailem, tímto Vás laskavě žádáme, abyste je dodržovali. V případě jejich změn vzhledem k aktuální situaci budete informováni.

Děkujeme za pochopení.