1. 9. 2020 – PROVOZNÍ INFORMACE

od 1. 9. 2020 je otevírací doba školky opět: 6.30 – 17. 30 hodin. V tomto rozmezí je otevřeno modré oddělení. Nejmenší děti navštěvují zelené oddělení, děti od 4 let modré oddělení, předškoláci žluté oddělení. Aktuální seznamy dětí jsou umístěny na dveřích jednotlivých oddělení.

Ke změnám v umístění dětí do oddělení (zelené – nejmenší děti, modré děti od 4 let) došlo, neboť jsme obdrželi finanční podporu ze statutárního města Ostravy na projekt „Polytechnika hravě“ a mohli nakoupit dětské ponky, tkací stavy a další polytechnické stavebnice, které jsme umístili do největší, tedy modré, třídy.

Seznamy pro zájemce o kroužky budou dány do jednotlivých oddělení 14. 9. 2020. Kroužky pak budou realizovány dle dohod s lektory, od 23. 9. 2020 taneční kroužek Bailando, ostatní od 5. 10. 2020.

Od 7. 9. 2020 budou předškoláci v 5 lekcích (co týden lekce) absolvoval program „Malý řemeslník“ hrazený z prostředků statutárního města Ostravy a realizovaný lektory z Dolní oblasti Vítkovice.